فواره آبنمای خانگی


گروه مهندسی آبنمازرین یکی از بهترین راههای زیباسازی منزل استفاده از آبنما خانگی ، آبنما خانگی سنگی ، آبنما خانگی دیواری و فواره ها می باشد.

فواره آبنما خانگی گروه مهندسی آبنمازرین

آبنمای خانگی یا فواره خانگی یکی از پرطرفدار ترین عناصر در زیباسازی منزل بشمار می رود.

آبنما خانگی نقطه مهم در فضای داخل منزل است که می‌تواند توجه تمام افراد را بخود جلب کند . آبنمای خانگی یا آبنمای دیواری با تولید صدای دلپذیر آب در محیط خانه ، به ایجاد فضایی آرام و دلپذیر کمک می‌کند.فرادی که در خانه های ویلایی زندگی میکنند از امکان خوبی برای استفاده آبنما فواره در منزل خود بهرمندند .

قیمت آبنما خانگی

آبنما خانگی سنگی علاوه بر زیبایی و حس طراوتی که به منزل شما میدهد، بسیار کاربردی نیز میباشد. به طورکل تمام آبنماهایی که در محیط منازل و خانه ها قابلیت اجرا دارد ؛در دسته آبنمای خانگی قرار دارد.مانند آبنمای دیواری .

استفاده از فواره در کنار مجسمه امکان زیادی را در جهت زیباسازی خانه فراهم می کند

صدای حاصل از ریزش آب در فواره خانگی علاوه بر زیبایی ؛ نشاط را به محیط خانه و یا دفتر کارمان اضافه میکند

آبنمای شیشه ای, آبنماباغی, آبنمای دیواری, آبنمای سنگی, آبنمای صخره ای و آبنمای استخری همگی در این دسته قرار می گیرند. متداول ترین نوع آبنمای خانگی آبنما دیواری است.

گروه مهندسی آبنمازرین مجری آبنماهای خانگی

فواره آبنمای-موزیکال گروه مهندسی آبنمازرین
فواره خانگی مناسب جهت اجرا در باغ و ویلا

آبنمای دیواری و سنگی

به شکل کلی آبنما خانگی دیواری به نوعی از فواره گفته اطلاق می شود که در آن آب بر روی یک یا چند بستر صاف یا خمیده جاری می شود. این سطوح میتوانند شیشه ای یا سنگی یا از جنس دیگری باشند.روف گاردن، لابی های هتل های بزرگ و یا آپارتمان ها میتوانند میزبان خوبی برای این پروژه باشند.

اگر هدف زیباسازی حیاط خلوت خانه باشد ،بهترین انتخاب آبنما سنگی دیواری است . قصد مان اگر تزیین پاسیو خانه مان باشد باز گزینه اول آبنمای خانگی دیواری می باشد ،ما در گروه مهندسی آبنمازرین آب نما و فواره مناسب خانه شما را طراحی و اجرا می کنیم شاید هیچ المانی به اندازه یک آب نما خانگی سنگی نتواند جلب توجه کند. تکته مهم دیگر صدای ایجاد شده از یک آبنما خانگی صخره ای است. یک آب نما سنگی بجز ظاهر زیبای خود بشدت فضای پیرامون خانه را آرامش بخش می کند.

آبنما دیواری سنگی

با توجه به اینکه هر چه جلوتر می‌رویم، فشار و استرس‌های روحی دنیای امروزی نیز بیشتر می‌شود، وجود چنین نقاطی در خانه می‌تواند بسیار مسمر ثمر باشد.

قیمت آبنما خانگی

قیمت آبنما خانگی بیسار متفاوت و متغییر است . برای اینکه درک بهتری در رابطه با قیمت آبنما خانگی داشته باشیم بایستی به فاکتور های متععدی نظر افکنیم . در زیر برخی از این عوامل ذکر شده است :

  1. ابعاد و اندازه ابنمای خانگی
  2. جنس متریال استفاده شده در آبنمای خانگی
  3. اجرای کار بصورت بیرونی و یا درونی
  4. اجرای آبنما بصورت صخره ای ، سنگی ، دیواری ویا شیشه ای

قیمت یک پروژه آبنما خانگی حداقل از 3،000،000 میلیون تومان شروع و تا 80،000،000 میلیون تومان متغییر است

در ادامه همین صفحه قیمت آبنما خانگی برخی از پروژه ها آورده شده است

ایجاد صدای ملایم آب در این نوع از آب نما باعث دلپذیر ساختن محیط می شود.

فواره آبنمای خانگی سنگی
آبنمای دیواری سنگی گروه مهندسی آبنمازرین
فواره آبنمای خانگی
رستوران-عباسی-مشهد فواره سنگی گروه مهندسی آبنمازرین

گروه مهندسی آبنمازرین در سال 1383 تاسیس گردید. 17 سال سابقه در طراحی و اجرای انواع فواره اعم از آبنمای تصویری ، آبنمای خانگی ، آبنمای سنگی ، آبنمای هوشمند ، آبنمای موزیکال در تمام نقاط کشور سابقه ای درخشان را برای شرکت مهندسی آبنمازرین بهمراه داشته است .

فواره آبنما خانگی گروه مهندسی آبنمازرین

آبنمای دیواری با مخزن

آب نما دیواری از نوع مخزن دار نوعی از آبنما خانگی سنگی است که بیشتر در حیاط و لابی ها استفاده می شود . مخزن در این نوع آبنما امکان جابجایی و نصب آسان را برای این فواره فراهم می سازد.

همچنین به لحاظ هزینه ، قیمت این نمونه آب نمای دیواری سنگی ازرانتر از نمونه های دیگر است.

همچنین بدلیل ساخت کار در کارگاه اجرای ان سریع انجام می شود . شرکت مهندسی آبنمازرین انواع مختلفی از آبنما خانگی سنگی را در کارگاه تولید و در محل مشتری نصب می کند .آبنما مخزن دار از لحاظ قیمتی بسیار مناسب بوده و نصب آسانی هم دارند.

قیمت آبنمای خانگی

6.500.000تا 12.300.000 میلیون تومان

نمونه های دیگری از آبنمای دیواری مخزن دار

آبنما دیواری

نوع دیگری از آبنما خانگی ، آبنما دیواری است . از ویژگی مهم و مثبت این نوع از آب نما استفاده و نصب آن بر روی دیوار است . این امکان برای مکانهایی که مساحت پایین دارند مانند آپارتمان ها و دفاتر کار بسیار مفید است . شرکت مهندسی آبنمازرین مدلهای مختلفی از آب نمای دیواری را طراحی و در محل نصب می کند

قیمت آبنما دیواری رابطه مستقیم با جنس و متریال استفاده شده در فریم ابنما دارد.

متریال برنز و مس قیمت بالاتری نسبت به کامپوزیت دارند. همچنین نوع سنگ استفاده شده در آبنما نیز اهمیت بسازیی در قیمت آبنمای خانگی ایفا می کند

7.500.000 تا 13.000.000 میلیون تومان

متریال آبنمای دیواری

آبنمای دیواری از مواد مختلفی ساخته می شود. بسته به مکانی که آبنما دیواری خانگی در آن ساخته می شود ؛ مواد به کار رفته در آب نما خانگی دیواری متفاوت خواهد بود .

بیشترین مواد بکار رفته در آبنمای خانگی دیواری سنگ می باشد . سنگ بدلیل مقاومت در برابر آب و فرسایش پایین بهترین گزینه برای ساخت آبنما سنگی دیواری است. اما اخیرا از موادی مانند فایبر گلاس نیز بدلیل قیمت پایین و استحکام بالا نیز استفاده می شود.

آبنما دیواری
11.000.000 تا 27.000.000 میلیون تومان

قیمت آبنما سنگی دیواری

شرکت مهندسی آبنمازرین بدلیل عرضه پروژه های شرکت بدون واسطه _بشکلی که از طراحی تا اجرای پروژه توسط گروه مهندسی آبنمازرین صورت می گیرد_قیمتهای خود را به میزان قابل توجهی کاهش داده است .

برای مشاهده قیمتها بر روی گالری کلیک نمایید

گروه مهندسی آبنمازرین
5.500.000 تا 8.700.000 میلیون تومان


ویژگیهای یک آب نما خانگی خوب و مناسب :

1.قابلیت حمل و نقل آسان

2. ایجاد صدای دلنشین آب( چرا که یکی از اهداف اجرای آب نما شنیدن صدای آرام بخش آب می باشد)

3. نگهداری ساده و راحت( یک آبنمای خوب مخصوصا فواره های خانگی می بایست نیازمند کمترین رسیدگی باشد و آب به هیچ وجه در آن جلبگ نزند)

4. ابعاد و اندازه مناسب از دیگر ویژگیهای یک آبنمای سنگی می باشد. به گونه ای که نه آنچنان بزرگ که محیط خانه را اشغال نماید و نه در آن حد کوچک که در حد و اندازه آبنما نباشد.

5. استهلاک پمپ و دیگر قطعات مانند فیلتر و جنس فلز یا متریالهای استفاده شده کاملا با کیفیت بوده و در آب دچار فرسایش نشوند.

فواره آبنما صخرای گروه مهندسی آبنمازرین
فواره سنگی

آبنمای خانگی امروزه بیشتر به عنوان  فاکتور دکوراتیو  در منازل و اماکن درونی بکار می رود.

امروزه به دلیل سبک زندگی شهری و افزایش مشغله ، افراد زیادی به اجرا و نصب آبنمای خانگی و سنگی در محیط خود تمایل دارند.

به منظور طراوت بخشیدن و شاداب نمودن فضا از عناصر طبیعی نظیر :

گلدان های گل، آکواریوم و فواره ها در طراحی داخلی منزل و محل کار خود استفاده کنند.

فواره های پیش ساخته یک گزینه عالی و آسان برای این منظور می باشد.

این آبنما های پیش ساخته در سبک مدرن نیز تولید می شوند.

استفاده از آبنمای خانگی در کنار مجسمه امکان زیادی را در جهت زیباسازی خانه فراهم می کند. آبنمای سنگی و یا آبنما دیواری یک نمونه مناسب جهت اجرا در منزل است. همچنین می توان از آبنما شیشه ای درقسمت پذیرایی منزل استفاده نمود. در این میان صدای حاصل از ریزش آب در آبنمای خانگی علاوه بر زیبایی ؛ نشاط را به محیط خانه و یا دفتر کارمان اضافه میکند. همچنین باغ خود را با آبنمای صخره ای زیبا سازید

قیمت آبنما مدرن خانگی
6.000.000 تا 9.500.000 میلیون تومان
قیمت آبنمای خانگی
6.000.000 تا 8.800.000 میلیون تومان

سنگ مناسب در آب نمای سنگی

سنگی که در آب نمای خانگی سنگی مورد استفاده قرار می گیرد می بایست از خاصیت نفوذپذیری بالایی برخوردار باشد تا به مرور دچار فرسایش نگردد. همچنین زیبایی سنگ مورد استفاده در آبنمای خانگی اهمیت بالایی دارد چرا که نقش بکگراند این آبنما را دارد.


قیمت آبنما خانگی

براورد “قیمت آبنما خانگی” به عوامل مختلفی مربوط است که در زیر به آن می پردازییم:ابعاد آبنمای دیواری

سنگی مورد استفاده در آب نما

عایق کاری آب نمای دیواری

داخلی یا خارجی بودن آب نما دیواری پمپ آبنما

با در نظر گرفتن تمامی موارد فوق می توان “قیمت آبنمای خانگی” را در یک پروژه محاسبه کرد .

قیمت آبنما خانگیقمت آبنما صخره ایقیمت آب نما دیواری

نمونه آبنمای سنگی

همراهی نور در ساخت آبنمای خانگی باعث زیبایی دوچندان آب نما در شب میشود.

فواره آبنمای خانگی سنگی
نمونه ای از پروژه فواره آبنما دیواری

مراحل سفارش اجرای آبنما خانگی سنگی

قبل از تصمیم گیری در خصوص اجرای آبنما خانگی , می بایست شرایط را به دقت در نظر گرفت. اینکه آبنما باغی باشد یا آبنما دیواری یا سنگی ؛هر کدام ویژگیهای خود را دارند.

بعنوان مثال آبنما باغی محیط خود را نیاز دارد.

آبنما مدرن خانگی
آبنما مدرن خانگی

نگهداری از آب نمای سنگی

نگهداری از آبنما امری است حیاتی. هیچ آبنمایی ,چه آب نمای موزیکال و هوشمند و چه آبنما خانگی بدون نگهداری دوام نمی یابد.پس ابتدا می بایست از امکان نگهداری آن اطمینان حاصل گردد.

[rev_slider alias="home-page"][/rev_slider]